Dragon - Space Trip

Played by Forum
 
IndeksGrupyRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wzór KP

Go down 
AutorWiadomość
NPC
Mistrz Gry
Mistrz Gry
NPC

Liczba postów : 1006
Join date : 19/12/2013

Wzór KP Empty
PisanieTemat: Wzór KP   Wzór KP EmptyPią 20 Gru - 3:04

WZÓR KARTY POSTACI


Kod:

[b]PLANETA/KOLONIA:[/b]
[b]RASA:[/b]
[b]*TYP:[/b]

[b]1. Miano:[/b]
[b]2. Wiek:[/b]
[b]3. Klasa:[/b]

[b]4. Charakter:[/b]
[b]5. Wygląd:[/b]
[b]6. Specjalizacje:[/b]
• Siła:
• Szybkość:
• Wytrzymałość:
• Energia:
• Wola: (przyznawane przez admina od 1pkt do 6pkt)
• Inteligencja: (każdy zaczyna na poziomie 1)

• HP:  
• KI:
• J: [???]/1500
• PS: IPLANETA/KOLONIA: - wpisz nazwę planety na jakiej twoja postać zaczyna swoją przygodę. Pamiętaj, że każda rasa ma przydzieloną planetę na jakiej może startować!

RASA - wybór każdej dostępnej rasy jest opisany TUTAJ. Nie dodajemy własnej rasy ani nie wstawiamy takiej jakiej nie ma opisanej na tym forum, choć jest ona w oryginale stworzonym przez Akire Toriyame.

*TYP – Punkt tyczy się jedynie dwóch ras: Demonów, Ziemian oraz Saiyan.


1.Imię - może być pseudonim jakim się przedstawia nasza postać. Można nawet podać wszelkie imiona pod jakimi znana jest postać. (Opcjonalne jest zawarcie nazwiska jeśli dana postać pochodzi z Ziemi). W przypadku rasy Saiyan-jin podaje się jedynie imię.

2.Wiek - ograniczony wybór, od 18 do nieskończoności (w zależności od rasy). Minimum 18 (dla każdego), jednak postać ma prawo do starzenia się w trakcie fabuły, jednocześnie spełnia ona wymogi na Vegecie, by wstąpić do Armii na początku po akceptacji KP. Nie chcemy małych dzieci w fabule.

3.Klasa - Punkt tyczy się każdej rasy, wyboru można dokonać TUTAJ. Punkt nie jest obowiązkowy, lecz jeśli się go nie wypełni podczas budowy KP, nie można do niego wrócić. Jeśli zdecydujemy się na przyznanie klasy swojej postaci należy postąpić według przykładu poniżej.

Przykład:
 

4.Charakter - chyba nie trzeba tego tłumaczyć, ale powinno się pamiętać, by charakter pasował do danej rasy (dozwolone tworzenie wyjątków). Ten punkt ma być ładnie rozpisany pod względem jak nasza postać reaguje na różne bodźce z zewnątrz. Co ją złości, co lubi i dlaczego jest taka, a nie inna. Ma się tu zawrzeć minimum 10 rozbudowanych ładnie zdań.

5.Wygląd - starannie przedstawiający postać opis wraz ze szczegółami niebędącymi zawarte na avatarze postaci np. biżuteria, tatuaże itp. Jak na każdym forum ten punkt trzeba ładnie opisać, a zwłaszcza w minimum 10 rozbudowanych zdaniach, by to wyglądało estetycznie.

6.Specjalizacje - na start jest 50 pkt, które trzeba w zależności od predyspozycji postaci porozrzucać (rozsądnie) na 4 umiejętności w walce takie jak: siła, energia, wytrzymałość i szybkość.
→ HP = (Wytrzymałość + ½ Siła) *10
→ KI = (Energia + ½ Siła) *10
→ J = (Siła + Szybkość + Wytrzymałość + Energia + Wola) *6

Technika początkowa - Bukujutsu + KI Blast - są to dwie podstawowe techniki korzystania tylko i wyłącznie z KI i są do korzystania od początku gry fabularnej dla każdej postaci zaraz po zaakceptowaniu KP usera przez administrację.
Powrót do góry Go down
 
Wzór KP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon - Space Trip :: Karty Postaci-
Skocz do: