Dragon - Space Trip
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dragon - Space Trip

Played by Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 -- Krykt --

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Krykt

Krykt


Liczba postów : 32
Join date : 04/02/2017

SCOUTER
HP:
-- Krykt -- Left_bar_red_by_huraja-d8p6h8o257/335-- Krykt -- Empty_bar_red_by_huraja-d8p6h4e  (257/335)
KI:
-- Krykt -- Left_bar_bleue_by_huraja-d8p6gyj305/305-- Krykt -- Empty_bar_bleue_by_huraja-d8p6gt0  (305/305)
J:
-- Krykt -- Left_bar_orange_by_huraja-d8p6hof508/1500-- Krykt -- Empty_bar_orange_by_huraja-d8p6hhe  (508/1500)

-- Krykt -- Empty
PisanieTemat: -- Krykt --   -- Krykt -- EmptyNie 5 Lut - 22:12

PLANETA/KOLONIA: Wymiar demonów
RASA:Demon
*TYP:Raikisz

1. Miano:Krykt
2. Wiek: Ponad 1000 lat
3. Klasa: Niszczyciel Światów

4. Charakter: Krykt od poczęcia był bezwzględną maszyną nie znającą znaczenia słów takich jak, miłość, współczucie, litość czy nawet empatia. Podczas walki popada w furie, nawet gdy widzi że jego przeciwnik ma ogromną przewagę nie ma mowy o odwrocie. Na samą myśl że mógłby zrobić coś dobrego robi mu się niedobrze. Jeżeli jednak jest to w jego interesie potrafi sprawiać pozory kogoś zupełnie innego.    czasami przeszkadza mu w tym lekko odstraszający wygląd.Niekiedy niektóre miejsca i okoliczności żywią w nim uczucia co powoduje że zostawia je w spokoju. Od czasu do czasu lubie też sobie pogadać lecz dyskusja zazwyczaj kończy się walką lub unicestwieniem „rozmówcy”  

5. Wygląd: Demon zwany Kyrktem ma zdecydowanie przerośniętą budowę ciała które pokrywa coś w rodzaju fioletowej zbroi. Na jego głowie znajduje się para rogów i oczy których jest aż 3 ( jedno na środku czoła. ) Do jego tułowia przyczepiony jest ogon z ostrym kolcem na końcu. Każda z jego rąk ma trzy palce zakończone ostrymi pazurami. Jego różowa skóra nie do końca komponuje się z dość odstraszającym wyglądem.  

6. Specjalizacje:
• Siła: 17
• Szybkość: 11
• Wytrzymałość: 15
• Energia: 12
• Wola: (przyznawane przez admina od 1pkt do 6pkt)
• Inteligencja: 1

• HP:  235
• KI: 185
• J: [???]/1500
• PS: I



Ostatnio zmieniony przez Krykt dnia Pon 6 Lut - 23:03, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
NPC
Mistrz Gry
Mistrz Gry
NPC


Liczba postów : 1006
Join date : 19/12/2013

-- Krykt -- Empty
PisanieTemat: Re: -- Krykt --   -- Krykt -- EmptyNie 5 Lut - 23:51


***
Chciałam brać się za czytanie, lecz nie widzę bardzo istotnej rzeczy, która potwierdziłaby przeczytanie regulaminu. Dodatkowo nie otrzymałam od ciebie na konto NPC awatara, by został dopasowany do panującej grafiki forum. Nie zapominając o dużych brakach w profilu. I pominiętym temacie z zezwoleniami gracza.

Również dodaj sobie + 5 pkt do specjalizacji Siła ze względu na wybór Klasy Niszczyciel Światów.
***

Powrót do góry Go down
Krykt

Krykt


Liczba postów : 32
Join date : 04/02/2017

SCOUTER
HP:
-- Krykt -- Left_bar_red_by_huraja-d8p6h8o257/335-- Krykt -- Empty_bar_red_by_huraja-d8p6h4e  (257/335)
KI:
-- Krykt -- Left_bar_bleue_by_huraja-d8p6gyj305/305-- Krykt -- Empty_bar_bleue_by_huraja-d8p6gt0  (305/305)
J:
-- Krykt -- Left_bar_orange_by_huraja-d8p6hof508/1500-- Krykt -- Empty_bar_orange_by_huraja-d8p6hhe  (508/1500)

-- Krykt -- Empty
PisanieTemat: Re: -- Krykt --   -- Krykt -- EmptyPon 6 Lut - 19:07

Zdaje sie że wszystko poprawiłem
Powrót do góry Go down
NPC
Mistrz Gry
Mistrz Gry
NPC


Liczba postów : 1006
Join date : 19/12/2013

-- Krykt -- Empty
PisanieTemat: Re: -- Krykt --   -- Krykt -- EmptyPon 6 Lut - 21:19

REGULAMIN
AWATAR
ZEZWOLENIA GRACZA (Uzupełnij)
PROFIL (Uzupełnij) Brakuje: imienia, wieku, wszystkich statyst
SCOUTER (Uzupełnij) Brakuje: KI, HP, J
Powrót do góry Go down
Krykt

Krykt


Liczba postów : 32
Join date : 04/02/2017

SCOUTER
HP:
-- Krykt -- Left_bar_red_by_huraja-d8p6h8o257/335-- Krykt -- Empty_bar_red_by_huraja-d8p6h4e  (257/335)
KI:
-- Krykt -- Left_bar_bleue_by_huraja-d8p6gyj305/305-- Krykt -- Empty_bar_bleue_by_huraja-d8p6gt0  (305/305)
J:
-- Krykt -- Left_bar_orange_by_huraja-d8p6hof508/1500-- Krykt -- Empty_bar_orange_by_huraja-d8p6hhe  (508/1500)

-- Krykt -- Empty
PisanieTemat: Re: -- Krykt --   -- Krykt -- EmptyPon 6 Lut - 23:02

Mam nadzieje że teraz jest ok. Nie mogę do końca policzyć J gdyż nie wiem ile moja postać ma punktów woli.
Powrót do góry Go down
NPC
Mistrz Gry
Mistrz Gry
NPC


Liczba postów : 1006
Join date : 19/12/2013

-- Krykt -- Empty
PisanieTemat: Re: -- Krykt --   -- Krykt -- EmptyPon 6 Lut - 23:32


-- Krykt -- Idi2iv


Otrzymane Punkty:
Wola: 3pkt / 6pkt
Dodatkowe: 0pkt / 1pkt

Uwaga:
Prócz braku spójności wieku w KP i Profilu to nie jest źle.

*Punkty dodatkowe przyznawane są przez Administrację w wyjątkowych sytuacjach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





-- Krykt -- Empty
PisanieTemat: Re: -- Krykt --   -- Krykt -- Empty

Powrót do góry Go down
 
-- Krykt --
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon - Space Trip :: Karty Postaci-
Skocz do: